W finale w Atenach także Polacy

Coraz szerzej wykorzystywane rozwiązania cyfrowe stanowią o sukcesie w wielu branżach i firmach. Będą się mogli o tym przekonać uczestnicy P&G IT Business Challenge, największego konkursu firmy organizowanego dla studentów IT. Finał wydarzenia rozgrywa się właśnie w  Atenach, a udział w nim biorą także reprezentanci z Polski.  

Dlaczego firma, której produkty na co dzień towarzyszą miliardom konsumentów na całym świecie, organizuje jeden z najbardziej prestiżowych programów w branży IT? Przede wszystkim, Procter & Gamble od zawsze dąży do tego, by być w czołówce najbardziej innowacyjnych firm i dostarczać konsumentom na całym świecie rozwiązania, które służą im w codziennym życiu. Cyfryzacja procesów zarządzania firmą typu end to end – od marketingu, poprzez produkcję i logistykę, wykorzystanie technologii do dogłębnego zrozumienia konsumenta czy też tworzenie modeli biznesowych, odpowiadających na wyzwania rewolucji technologicznej, to procesy dzięki którym firma może te dążenia zrealizować. Kluczem do sukcesu są jednak ludzie – utalentowani pasjonaci IT, którzy poszukują możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach międzynarodowego koncernu.

  • Zaawansowany rozwój technologii zdominował niemal wszystkie dziedziny codziennego życia, a ilość dostępnych informacji i danych sprawia, że powstaje nieskończenie wiele możliwości na dostarczenie konsumentom najlepszych, zindywidualizowanych rozwiązań. W P&G stale poszukujemy więc młodych, uzdolnionych ludzi, którzy pomogą nam kształtować tę nową rzeczywistość. Podczas konkursu IT Business Challenge pomożemy uczestnikom doświadczyć, na czym polegają codzienne wyzwania dla specjalistów IT w P&G oraz jak przebiega proces tworzenia innowacji i rozwiązań dla biznesu w międzynarodowym i interdyscyplinarnym środowisku – mówi Emilia Burzyńska, Chief Information Officer na Europę Centralną w P&G.

Konkursowi towarzyszą także warsztaty oraz szkolenia, dzięki którym uczestnicy mogą zdobyć nowe umiejętności w zarządzaniu projektami, procesami tworzenia innowacji, a także z innych obszarów, które pomogą im sprawdzić swój potencjał managerski. P&G IT Business Challenge to największe międzynarodowe wydarzenie tego typu na świecie, w ramach którego uczestnicy mogą wcielić się w rolę managera IT w Procter & Gamble.  Spośród setek zgłoszeń do IT Business Challenge, z całej Europy oraz Egiptu wybrana została finałowa grupa 24 studentów.  Dodatkową wartością dla każdego z uczestników programu jest szansa na dalszą współpracę zawodową z Procter & Gamble. Przed takimi możliwościami stoi obecnie także czwórka polskich studentów, którzy zakwalifikowali się do tegorocznych finałów.

Więcej szczegółów dotyczących projektu P&G IT Business Challenge znajduje się na stronie http://pgcareers.com/students/it-business-challenge/

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*