Tradycji stało się zadość

W dobie pandemii która, niestety, zawładnęła całym światem, nie jest łatwo żartować i śmiać się. Sytuacja niebywale trudna i wszystkich nas zaskoczyła. Tymczasem 1 kwietnia, jak co roku, przypadał prima aprilis. Czy media pamiętały o tym, aby zrobić żart swoim widzom, czytelnikom i słuchaczom? 

TVN na Facebooku poinformowała, że do obsady programu Hotel Paradise dołącza nowy uczestnik, Łukasz Darłak, znany z 2. edycji Big Brothera. W komentarzach wiele osób wyraziło swoje zadowolenie i niezadowolenie. Producenci filmu „Listy do M”, na swoim fanpage’u napisali, że film zmienił nazwę i czwarta jego część emitowana będzie pod tytułem „Maile do M”. Na stronie tuwrocław.com, dziennikarze napisali, że producenci filmu „Mission: Impossible”, chcą nakręcić kolejną cześć filmu we Wrocławiu! Myślę, że wielu z nas mogłoby się pochwalić, że tak popularny film będzie kręcony w naszym kraju, jednak był to primaaprilisowy żart. Niestety. Wiele ludzi dało się nabrać na wiadomość „Tygodnika Podhalańskiego” o niedźwiedziu albinosie, który rzekomo miał pojawić się w Tatrzańskim Parku Narodowym! Oczywiście, był to  żart, chociaż muszę przyznać, że taki okaz, byłby niesamowity!

Tego dnia w internecie pojawiło się także wiele memów. Ich galerie w licznych portalach był zasobne, na przykład Poranny.pl zamieścił 52 zdjęcia. Z kolei „Głos Wielkopolski” postanowił pomóc skorym do żartów. Opublikował 30 rad-pomysłów, także w postaci memów, na prima aprilis, wśród nich: cofnij w domu zegarki i budziki o godzinę, polakieruj mydło bezbarwnym lakierem do paznokci.

Fot. https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,tworcy-mission-impossible-chca-wykoleic-wroclawski-tramwaj-prima-aprilis,wia5-3267-54182.html

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*