„Tobie” już za 11 dni

Rok 2020 był wyjątkowy. Czas pandemii dał nam możliwość na chwilę się zatrzymać. Mimo stresów, strachu i bezbronności w nowej rzeczywistości pozwolił dostrzec pozytywy, skupić się na nich i poczuć wdzięczność za dar życia, za każdą chwilę z bliskimi. Nauczył nas widzieć inaczej.
Teledysk na YouTube: https://youtu.be/26V5-TCJ0y0
Singiel w serwisach streamingowych: https://ffm.to/DAGADANAinaczej
Teledysk pokazuje każdego z członków polsko-ukraińskiego zespołu DAGADANA, zarówno jako muzyków, ale i ludzi, w których życiu panuje zarówno harmonia, jak i nieład i trud. W klipie zespół wystąpił wraz ze swoimi rodzinami. Ujęta jest również samotność. W tym wszystkim dostrzegamy blask.
“Inaczej” to trzeci singiel i klip do płyty “Tobie”. Jedyny utwór, który odbiega od tradycji pieśni życzeniowych, która zawarta będzie na krążku. Jest on jednak zapisem czasu. Muzyka powstała jeszcze przed czasem pandemii. Tekst napisaliśmy z perspektywy rozłąki i nowych wyzwań, które zostały przed nami postawione.
Na album “Tobie”, który ukaże się już 9 kwietnia, złoży się dwanaście utworów:
1. Nowe Wrota 2. Do Ciebie Kasieńko 3. Goi Ty Nasha Pani 4. Skoro Świt 5. Shchedryi Vechir (zobacz teledysk) 6. Hola Hola 7. Zazhurylasia 8. Hej leluja 9. Zazhurylasia 10. Inaczej 11. Na Zdrowie (zobacz teledysk) 12. Slaven Yes
Album można już zamawiać w preorderze, na stronie kulturalnysklep.pl
Wydawcą albumu jest Agora Muzyka. Klip powstał przy wsparciu STOART.

Fot. kadr z teledysku na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=26V5-TCJ0y0

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*