Startuje konkurs dla twórców street art!

Art Mural Challenge to turniej, który ma wyłonić najlepszy mural. Pojawi się on na początku października na ścianie kamienicy w centrum Łodzi.

Jeżeli jesteś kreatywny, lubisz prezentować swoje prace i jesteś pasjonatem sztuki ulicznej – ten konkurs jest właśnie dla ciebie! Na laureata czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych ufundowana przez mecenasa Art Mural Challenge, firmę Profbud. Do rywalizacji może przystąpić absolutnie każdy (o ile jest pełnoletni). Swój projekt możesz przesłać od 2 do 31 sierpnia. Najlepsze prace będą umieszczone na stronie www.artmuralchallenge.pl i właśnie tam, od 4 września, będzie można głosować na najlepszy projekt. Pod koniec września nastąpi ogłoszenie wyników. Akcję wspieraja Radio Eska i Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, zainspiruj się wspaniałym, niedawno odsłoniętym, muralem w Poznaniu, upamiętniającym zwycięskie Powstanie Wielkopolskie oraz jego bohaterów: http://sic-egazeta.home.amu.edu.pl/patriotycznie-na-scianie-budynku/

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*