Rozstrzygający tie-break

Jutro ostatni dzień Międzynarodowego Turnieju Tenisowego ATP Poznań Open 2021. W samo południe rozpocznie się finał gry pojedynczej mężczyzn.

Dzisiaj poznaliśmy natomiast zwycięzców gry podwójnej mężczyzn. Czesi Jiri Lehecka i Zdenek Kolar wygrali (6:4, 3:6 i 10:5) z polsko-australijską parą Karol Drzewiecki i Aleksander Vukic.

Fot. Andrzej Piechocki

3 komentarze do Rozstrzygający tie-break

  1. Aż żal, że nie było mi dane uczestniczyć w tym turnieju. Zdaje się, że sam Björn Borg, ikona tenisa sprzed lat, bohater interesującego filmu, zaszczycił tę imprezę swoją imprezę. Wojciech Fibak nakłonił go, aby przyjechał do Poznania, by zobaczyć, jak rozwija się ta gra w naszym kraju.

    • Portal Lepszypoznan.pl informuje: „…na korcie centralnym odbył się mecz pokazowy między dwoma młodymi adeptami tenisa: 9-letnim Kornelem Kałużnym i rok młodszą od niego Nataszą Łukaszewicz. Spotkanie rozegrano w formie tie-breaka, a udział w nim wzięli również obaj legendarni tenisiści – Wojciech Fibak był prowadzącym, natomiast Björn Borg udzielał zawodnikom porad dotyczących gry. Szwed często podchodził do młodziutkich graczy z Parku Tenisowego Olimpia i podpowiadał jak mają grać. Głośno ich także dopingował i chwalił za dobre zagrania.”
      AP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*