Przejaśnienia? Tylko nieliczne

Do kalendarzowej zimy coraz bliżej, a pogoda w Poznaniu to potwierdza. Według prognoz InfoMeteo.pl, do końca tygodnia na niebie zobaczymy tylko chmury. Nic w tym dziwnego, trwa odwilż. Sprawdź prognozę pogody na najbliższe dni.

Szykuje się nieprzyjemny pogodowo koniec tygodnia. Głównie zachmurzenie, na zmianę z nielicznymi przejaśnieniami. Od czwartku 14 grudnia do niedzieli 17 grudnia, temperatura będzie wahać się od -4 stopni Celsjusza do 6 stopni w nocy i od -2 stopni Celsjusza do 6 stopni w dzień.

Wiatr do końca tygodnia głównie umiarkowany od 20 do 24 km/h, ale niech was to nie zmyli. Przez wysoką wilgotność wciąż łatwo będzie złapać przeziębienie.

Uwaga kierowcy! Na poznańskich ulicach nie zobaczymy śniegu, ale warto uważać na przelotne opady deszczu, które w temperaturze poniżej zera utworzą na jezdni gołoledź! Pojawią się również poranne mgły, które ograniczą widoczność na drodze.

Ciśnienie niskie, niestety będziemy odczuwać senność, zmęczenie i ogólny brak chęci do działania. Pogoda w całym kraju będzie niekorzystna dla organizmu.

Autorka tekstu: Zofia Kopyto

Źródło informacji i grafik: https://infometeo.pl/poznan

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*