Pomóżmy chłopcom wyzdrowieć

Dzisiaj na placu Wolności (od godz. 13.30) koncert charytatywny  „Razem ku nadziei”, w ramach Poznańskiego Betlejem. Celem jest pomoc dwóm chłopcom – Norbertowi i Bartkowi. Norbert choruje na naczyniakowatość limfatyczną, Bartek na białaczkę limfoblastyczną. 

Wystąpią: zespół Aliosilios, Masterbrass wraz z tancerkami z Grupy Tanecznej Ladies oraz  gwiazda wieczoru Humam Ammari. Posłuchamy doktora Macieja Frąckowiaka, który opowie o tym, jak zmagał się z powrotem do zdrowia po ciężkim urazie czaszkowo- mózgowym. Bezpłatnie zbadamy ciśnienie krwi i poziomu cukru. 1,5 godziny (od 19 do 20.30) trwać będą warsztaty bluesa.

Cały czas  kursować będzie specjalny tramwaj  Bimba Blues, kursy do godz. 20.30 co 30 minut. Przystanek początkowy i końcowy: plac Wolności. Zapisy na jazdę od godz. 11. W tramwaju różne atrakcje, m. in. teatrzyk lalkowy „W koszyczku” (godz. 13-15.30). bezpłatne badania ciśnienia krwi i poziomu cukru, które przeprowadzi Szpital św. Wojciecha (16-19) i warsztaty bluesa (19-20.30). To nie wszystko, będzie można także uzyskać vouchery do gabinetów kosmetycznych, na masaże i na… zakupy w towarzystwie stylistki, która doradzi co najlepiej wybrać. Przez cały dzień trwać będzie kwesta na rzecz obu chorych chłopców. Finał przewidziany jest na godz. 21.

Grafika: https://www.youtube.com/watch?v=pfX1aYGqYMg

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*