Oferta dla 60 studentek i studentów

W imieniu Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oraz Koła Naukowego Polityki Ekonomicznej i Społecznej UAM, zapraszamy do projektu zajęć dydaktycznych, podnoszącego kompetencje studentek i studentów z zakresu umiejętności interpersonalnych.

Inicjatywa opiekuna naszego Koła – prof. Krzysztofa Hajdera została nagrodzona dofinansowaniem ponadprogramowych zajęć dydaktycznych w konkursie projakościowym w ramach projektu „UNIWERSYTET JUTRA II” – współfinansowanego przez UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.  

W projekcie uczestniczyć może grupa 60 osób, będą one brać udział w 80 godzinach zajęć dydaktycznych (36 z nich zostanie przeprowadzonych podczas zajęć wyjazdowych w Mikuszewie, a pozostałe na Wydziale lub w formie online). Zaplanowane warsztaty, które odbędą się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, odbywać się będą w soboty, aby były dostępne dla wszystkich uczestników.

W dniach 15-17 października w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Mikuszewie odbędzie się część wyjazdowa, w której ze względów lokalowych może uczestniczyć jedynie grupa 50 osób, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń.

Oferowana aktywność jest bardzo bogata pod względem szkoleniowym, pozyskiwania nowej wiedzy, a także dodatkowego doświadczenia, które na pewno przyczynią się do podniesienia kompetencji, a także wzbogacą studenckie CV. Osoby zainteresowane tym projektem są zobligowane do uzupełnienia deklaracji uczestnictwa, które są potwierdzeniem udziału w projekcie. Poniżej umieszczam załącznik do wymaganego dokumentu, który można następnie przesyłać na adres naszego Koła: knpeis@amu.edu.pl

Prosimy, aby w deklaracji uczestnictwa wpisywać daty październikowe (np. pierwszego lub drugiego października), ponieważ z dniem pierwszego października formalnie rozpoczyna się projekt oraz warto pamiętać, aby plik z deklaracją podpisywać imieniem i nazwiskiem. W mailu ze skanem dokumentu należy umieścić informację, czy osoba składająca je zainteresowana jest wyjazdem do Mikuszewa.

Miriam Eftekhar Omrani, przewodnicząca Koła Naukowego  Polityki Ekonomicznej i Społecznej UAM.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*