Koniec marzeń

Młodzieżowa reprezentacja Polski, niestety, odpadła z dalszej części Mistrzostw Europy. Polacy przegrali z Hiszpanią aż 0:5.

Podopieczni Czesława Michniewicza dali nadzieję na awans z fazy grupowej po dwóch zwycięskich meczach:  z Belgią i z gospodarzem turnieju – Włochami. Niestety, mimo wyniku zdecydowanie powyżej oczekiwań, punkty zdobyte dzięki tym dwóm triumfom nie wystarczyły do awansu. Hiszpania okazała się od nas dużo lepsza i to ona, razem z Włochami, awansuje do półfinałów.

Nadzieja słusznie została przez młodzieżowców rozpalona. Ich pojedynki przysparzały wiele emocji, a doświadczenie, które zdobyli dzięki tym rozgrywkom na pewno zaprocentuje w przyszłości. Mimo braku awansu do dalszej fazy i na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, warto zapisać sobie nazwiska kilku zawodników, którzy w najbliższych sezonach mogą wypłynąć na szerokie wody i w dalszej perspektywie stanowić o sile dorosłej kadry.

Fot.  https://twitter.com/LaczyNasPilka

1 Komentarz do Koniec marzeń

  1. Ten tekst jest relacją z meczu, sprawozdaniem czy felietonem? Po przeczytaniu nie jestem w stanie tego określić, co poczytuję za duży błąd dziennikarza.

    Nie ma nazwisk strzelców goli, przebieg meczu również nie został choćby streszczony. Jest to tekst pozbawiony analizy i to jakiejkolwiek, nie wymagam przecież, by autor wdawał się w dywagacje szczególnie precyzyjne, ale jednak myślę, że należy jakieś podstawy wyłuszczyć, by czytelnik nie mający rozeznania w temacie, mógł bez problemu załapać o co w tym wszystkim chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*