„Jest to najwyższy czas…”

W najbliższą niedzielę, na stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu odbędzie się spotkanie 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz pomiędzy Lechem a Cracovią Kraków rozpocznie się o godzinie 18.

Istotnym aspektem  pojedynku będzie Szymon Drewniak – wychowanek Kolejorza, grający obecnie w drużynie ,,Pasów’’. Pomocnik był mocnym punktem drużyny z Krakowa w ostatnim meczu Koroną Kielce i na pewno będzie chciał pokazać dobrą dyspozycję w spotkaniu przeciwko swojemu pierwszemu klubowi. Natomiast Lech ma do pokazania swoją wartość, musi udowodnić, że nadal jest klubem, który może bić się o mistrzostwo Polski.

Podopieczni trenera Bjelicy w ostatnim czasie nie są w najlepszej dyspozycji, spotkanie z zaprzyjaźnionym klubem z Krakowa na pewno nie będzie zatem należało do łatwych. Od pamiętnego meczu z Legią Warszawa, wygranego 3:0  (1 października) forma zawodników Lecha spadła. Po tym spotkaniu długo nie mogli się przełamać, przez co doświadczyli 5 meczów bez trzypunktowej zdobyczy. Trener Kolejorza tłumaczył to zjawisko psychiczną blokadą, a nie złą dyspozycją swoich zawodników. Po ostatnim zwycięstwie z Wisłą Płock i remisie z Piastem Gliwice trudno jednak zauważyć poprawę gry poznańskiego klubu.

Przed tym spotkaniem Lech zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów, do lidera zestawienia traci 6 oczek, a do końca rundy nie pozostało wiele spotkań. W związku z tym, jest to najwyższy czas dla Nenada Bjelicy i jego zawodników, by nie stracili zaufania swoich sympatyków.

Grafika: www.lechpoznan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*