„Grosik” nagrodzony

 Kamil Grosicki otrzymał od kibiców Hull City nagrodę za gola roku. Docenili oni jego trafienie w meczu z Sheffield United, który zakończył się wynikiem 4:1.

W poniedziałek odbyła się gala podsumowująca sezon w wykonaniu „Tygrysów”. Wyróżniano poszczególnych zawodników, a jedną z kategorii zdominował Kamil Grosicki. W plebiscycie na najładniejszą bramkę sezonu 2017/18 trafienia reprezentanta Polski były nominowane aż czterokrotnie. To z meczu z Sheffield United ostatecznie zwyciężyło. Polak podziękował kibicom. „Chciałbym podziękować wszystkim, którzy głosowali na mojego gola” – mówił polski skrzydłowy.

Hull City, po spadku z Premier League, w zeszłym sezonie liczyło na szybki powrót do najwyższej ligi w Anglii. Niestety, również on jest dla nich rozczarowaniem, ponieważ zajmują 18. miejsce na poziomie Championship. W efekcie tego mówi się, że wielu zawodników może odejść w najbliższym oknie transferowym, w tym „TurboGrosik”. Klub liczy na wzrost wartości Polaka podczas mundialu i sprzedanie go za duże pieniądze.

Fot. https://pixabay.com/pl/pi%C5%82ka-stadion-pi%C5%82ka-no%C5%BCna-boisko-488700/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*