CD Projekt RED znowu w grze

Już od kilku miesięcy internet aż huczy w miarę zbliżania się daty ukazania się na rynku nowej produkcji giganta polskiej branży gamingowej. Cd Projekt RED cieszy się wielką sławę po wydaniu gry Wiedźmin, która jest kasowym i komercyjnym sukcesem.

Teraz firma zaproponuje zupełnie nową grą. Mowa, oczywiście, o Cyberpunk 2077. Na tę grę czeka nie tylko Polska, ale i cały świat. Pozostaje nam tylko odliczać dni i wyczekiwać z niecierpliwością premiery, która odbędzie się 16 kwietnia 2020. Kogo usłyszymy w polskiej wersji językowej? Głosu Johnny’emu Silverhandowi, znanemu z książkowego Cyberpunka, użyczy Michał Żebrowski. W związku z tym, że gracze będą mogli na wstępie wybrać sobie płeć protagonisty, Lidia Sadowa i Kamil Kula użyczą głosu głównej postaci. Wyglądu, a w anglojęzycznej wersji gry, także głosu, użyczy Johnny’emu Silverhan-dowi legendarny Keanu Reeves – którego znamy między innymi z kultowej filmowej trylogii Matrix.

Zarówno gracze z Polski, jak i zza granicy, z niecierpliwością czekają na tę grę. Czy CD Projekt RED sprosta oczekiwaniom i uda  się pobić sukces Wiedźmina, dowiemy się niebawem. Na razie gracze nastawieni są bardzo entuzjastycznie. Jeśli takie nastroje się utrzymają, CD Project Red będzie miało na swoim koncie następny sukces kasowy i komercyjny, a fani otrzymają kolejną świetną grę.

Cyberpunk 2077 bazuje na systemie RPG, gracze będą mieć pełną kontrolę nad swoją postacią. Dobra wiadomość: Pyrkon udostępnił na swoim Facebooku informację, że jednym z gości tegorocznego konwentu będzie Mike Pondsmith – który podjął współpracę z CD Projekt RED.

Fot. https://www.flickr.com/photos/158561476@N06/44274283982

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*