95 świeczek na torcie Kolejorza

W najbliższą niedzielę o godz. 15.30 Lech Poznań podejmie, na INEA Stadionie, Górnika Łęczna. Warto spędzić z rodziną niedzielne popołudnie na obiekcie przy Bułgarskiej   i dopingować Kolejorza w walce o kolejne zwycięstwo. Wspólnie świętujmy 95. urodziny Dumy Wielkopolski!

Przyjazd Górnika, ostatniej drużyny w tabeli, wywołuje w Poznaniu ogromne zainteresowanie z kilku powodów. Lech po raz kolejny zorganizował akcję „Kibicuj z klasą”, w ramach której młodzież ze szkół czy klubów sportowych wpuszczana jest za darmo. Już w poniedziałek zamknięto listę chętnych (ponad 15 tysięcy kibiców), których było zdecydowanie więcej niż miejsc.

Przed nami 95. urodziny Lecha Poznań. Kolejna rocznica istnienia klubu przypadać będzie dokładnie w dniu meczu, dlatego tak ważne jest zapełnienie trybun aż do ostatniego miejsca. W tym dniu będzie wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych kibiców. Na trybunie Czapczyka, tuż przed pierwszym gwizdkiem, fani Lecha zrobią okazałą kartoniadę. Tancerki Kolejorz Girls przygotowały specjalny, rocznicowy występ z niebiesko-białymi flagami, a jeszcze przed meczem będzie można zobaczyć na wszystkich trybunach wystawę „Kolejorz”, której autorami są kibice Lecha. Ponadto dzięki firmie AkustiX, zmierzymy głośność naszego dopingu. Chcesz wiedzieć na ile decybeli przekłada się wsparcie kibiców Kolejorza? Nie może zatem ciebie zabraknąć na meczu rocznicowym!

Fot. Wiesław Nosal

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*