Rock’n’Loska

Od pewnego czasu nazwisko Loska przestało kojarzyć się z legendarną panią Krystyną z telewizji, a zaczęło z rasowym rockiem. Gienek Loska Band wystąpi w Poznaniu, w środę 22 czerwca.

Muzyka zespołu, w którego skład wchodzą Gienek Loska (śpiew, gitara), Grzegorz Schneider (perkusja), Tomek Setlak (gitara basowa) i Marcin Młynarczyk (klawisze), to bluesowo- rock’n’rollowa tradycja lat 60-tych i 70-tych z elementami soulu i country serwowana w postaci coverów i utworów własnych. Frontman kapeli, choć szerszemu gronu znany jest przede wszystkim jako zwycięzca programu „X Faktor”, muzykuje nie od dziś. Gienek to współzałożyciel Seven B – legendarnego zespołu bluesowo-rockowego, wokalista doceniany w plebiscytach magazynu „Twój Blues”, którego usłyszeć można było w programach „Szansa na sukces” czy „Mam talent”, a także artysta, którego granie „na streecie” porusza młodszych i starszych.

Poznański koncert Gienek Loska Band odbędzie się w klubie Stara Rzeźnia (ul. Garbary 101/111) w ramach projektu kulturalnego „Delikatesy”. Bilety kosztują 25 zł (w przedsprzedaży) i 30 zł (w dniu występu). Entuzjastów zespołu ucieszy wiadomość, że zespół zawita także z letnimi koncertami do innych zakątków Wielkopolski, m.in. Konina i Piły, a, jak informuje „Polska. Głos Wielkopolski”, 2 października znów odwiedzi Poznań. O szczegółach wakacyjnej trasy dowiecie się z oficjalnej strony www.gienekloskaband.pl

Fot. www.myspace.com/gienekloskaband/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*