Nie damy o sobie zapomnieć!

Wszystko rozpoczęło się w listopadzie, kiedy to braliśmy udział w otrzęsinach w klubie „Bowling”. Tak bardzo spodobało nam się życie studenckie, że postanowiliśmy na tym nie poprzestać.

Drugą huczną imprezą były wybory Miss Pilskich Uczelni. Mieliśmy okazję podziwiać piękne studentki, a najpiękniejszą okazała się Agnieszka Lewandowska – studentka I roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Jesteśmy dumni, że całe podium należało do UAM, co jednak nie przeszkodziło w integracji z innymi uczelniami.

Kreatywności nam nie brakuje, o czym przekonali się mieszkańcy Piły. Pierwszego dnia wiosny zorganizowaliśmy marsz ulicami miasta „UAM żegna zimę”. Było dużo dobrej muzyki, śpiewu, kolorów oraz zaskoczenia w oczach przechodniów, którzy dostawali od nas bibułowe kwiaty. Zerwaliśmy z utartą tradycją topienia Marzanny- spaliliśmy Super Marzana. Całość zakończona została ogniskiem w pobliżu uczelni.

Jakby tego było mało, w planach mamy kolejne wielkie wydarzenie. W czerwcu zamierzamy grillować na terenie uczelni. Trwają poszukiwania sponsorów, zawiadamiamy o tym media, planujemy część artystyczną. Na razie możemy obiecać dobrą zabawę, przyjazną atmosferę i gorące kiełbaski.

Z niecierpliwością odliczamy dni do tej imprezy.

Natalia Kuźma
Marta Machnicka
Inez Mulasz
Karolina Miączyńska

Fot. Filip Śliwiński

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*