Dobry humor pod wiosenną pierzynką

Nastała kalendarzowa wiosna. Za oknami pojawiają się zielone akcenty, słońce przedziera się przez chmury, ale w naszych sercach wciąż sroga zima. Czas to zmienić! Przedstawiamy dziś niezawodny przepis na radosny dzień. Uśmiech gwarantowany!
Składniki:
duża dawka snu w nocy,
prysznic z mydłem mandarynkowym,
kawa z bitą śmietaną i lodami,
kolorowa bluzka,
piosenka Parę chwil zespołu Ira,
ktoś, do kogo można się przytulić,
poranny spacer,
ktoś, komu można powiedzieć coś miłego oraz do kogo można się uśmiechnąć,
mały prezent dla osoby bliskiej naszemu sercu oraz dla siebie,
wieczorny seans – nasz ulubiony serial M jak miłość oraz przepyszna wysokokaloryczna kolacja.

Po dobrze przespanej nocy wstań i otwórz szeroko okno, by wpuścić promienie wiosennego słońca. Do codziennych czynności należy dodać parę elementów, które uczynią ten dzień niezwykłym i energetycznym. Nuta mandarynki pod prysznicem, pyszne naleśniki z owocami oraz pobudzająca i słodka kawa z bitą śmietaną i lodami. Następnie załóż barwną bluzkę, która przełamie dotychczasową szarość. Przed wyjściem z domu posłuchaj piosenki, której słowa Dzień mocno chwycić nim on złapie mnie, Otwieram oczy i biorę się w garść będą tobie towarzyszyć przez resztę dnia.

Wyjdź 15 minut wcześniej, aby się przespacerować i delektować sprzyjającą pogodą. Uśmiechnij się do ludzi, którzy stoją zestresowani i spóźnieni w korkach. Tobie dzisiaj to nie grozi. W pracy przywitaj się z każdym radosnym Dzień dobry! Powiedz komuś coś miłego. W drodze powrotnej do domu kup bliskiej osobie mały prezent (nie zapomnij też o sobie!). Wieczór jest tylko dla Ciebie – spędź go jak lubisz najbardziej.

Zastosowanie powyższych wskazówek gwarantuje dobry humor oraz szeroki uśmiech, którego inni będą tobie zazdrościć. Występuje duże prawdopodobieństwo, że zarazimy tym innych ludzi.

Rada od redakcji: stosuj umiarkowane porcje zalecanych składników, bo w przeciwnym razie może wyjść niezły zakalec.

Katarzyna Łukasik
Agnieszka Sowisło

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*