Zgłoś się na krechę

Snowboardziści i narciarze! Już za kilka dni rusza rejestracja do kultowych zawodów Red Bull Zjazd na Krechę! Od jutra wszyscy chętni mogą się zgłosić za pośrednictwem strony www.redbull.pl/zjazdnakreche. 300 najlepszych zawodników (wyłonionych podczas eliminacji na Polanie Szymoszkowej – 26.02), 27 lutego będzie walczyć o zwycięstwo na Kasprowym Wierchu.

Aby wziąć udział w Red Bull Zjazd na Krechę wystarczy mieć ukończone 16 lat i nie bać się szybko jeździć na nartach lub desce. Każdy, kto chce powalczyć o tytuł najszybszego ridera sezonu zimowego może zgłosić się do udziału w zawodach. Żeby to zrobić należy zarejestrować się na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche, a następnie 26 lutego wziąć udział w eliminacjach na Polanie Szymoszkowej. Liczba miejsc w kwalifikacjach jest ograniczona do 600. Rywalizacja w tej kategorii będzie przeprowadzana w 30-osobowych grupach ze startu wspólnego (z dobiegnięciem do sprzętu) na zasadzie serii zjazdów na czas. Trasa będzie poprowadzona wzdłuż całego stoku Polana Szymoszkowa.

Podczas ostatniej edycji zawodów lista 600 uczestników zapełniła się w niecałe dwa tygodnie – co świadczy o tym, że zarówno na etapie rejestracji, jak i zawodów panuje zasada – kto pierwszy ten lepszy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*