W poniedziałek dwie godziny PIT-owania

Pomożemy Ci bezpłatnie rozliczyć roczne zeznanie podatkowe za 2009 rok. Z taką inicjatywą wystąpiła do swoich studentów Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu.

Coraz więcej studentów łączy zdobywanie wiedzy teoretycznej z praktyką, pracując, prowadząc działalność gospodarczą lub dorabiając w trakcie studiów. Akcja prowadzona jest przez Biuro Karier WSKiZ przy współpracy z Biurem Rachunkowym Pluss z Poznania. W najbliższy poniedziałek, 27 kwietnia, już po raz trzeci na terenie uczelni, w godzinach dostosowanych do oczekiwań osób pracujących (18.00-20.00), prowadzone będą bezpłatne konsultacje. Studenci uzyskają odpowiedzi na wszelkie pytania oraz pomoc w wyjaśnieniu wątpliwości jak rozliczyć ulgi podatkowe i wypełnić roczne zeznanie podatkowe. Należy jedynie zgłosić się ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami za 2009 rok.

Młodzi przedsiębiorczy studenci, którzy myślą o własnym biznesie, będą mogli przy okazji uzyskać garść porad jak założyć firmę. Szczegóły akcji dostępne są na stronie internetowej: www.kariera.wskiz.edu.pl.

Fot. WSKiZ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*