O nas


Andrzej Piechocki, redaktor naczelny

Hej,
gdy zaliczycie już kolejne koło, gdy odłożycie notatki i książki, gdy wyślecie smsa, gdy dogadacie się z Knorrem, co na obiad, a co na kolację, gdy mocna kawa postawi Was na nogi po szalonej nocy w klubie/pubie, gdy szukać będziecie ciekawego zajęcia, sięgnijcie po klawiaturę i napiszcie, proszę, do mnie. O czym? O tym, co widzicie, co słyszycie. Co Was cieszy, a co odwrotnie. Co stoi na głowie, a powinno mocno stać na nogach. Co ma piernik do wiatraka. Też o tym napiszcie. Im krócej tym lepiej. Ale i trudniej. Zdjęcia? Mile widziane. Sudoku, karykatura, komiks? Również. Podobnie, jak wszystko wokół czego kręci się dzisiaj Wasz świat, jak wszystko, co Was dzisiaj kręci. Nie kręćcie tylko, proszę, w tekstach.
A zatem login, hasło i klawisze w ruch. Tak składajcie, życzę, litery w słowa, a słowa w zdania, tak fotografujcie i rysujcie, aby czytelnicy wstrzymywali oddech, a następnie, ile tchu w myszce, gromadnie pędzili ku opcji „Dodaj swój komentarz. Wyślij.”
Mówią, jak umiesz liczyć, licz na siebie. A ja liczę też na Was, na studentów UAM i innych poznańskich uczelni. Mogę? Dziękuję! Z góry!
Jak zacząłem, tak kończę.
Hej!

Fot. Elżbieta Majchrowicz

Monika Borowiak

Magdalena Jóźwiak

Justyna Ina Krówczyńska

Marcin Krupka

Ela Polcyn

Agnieszka Radwan

Gabriela Rakowska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*