Decyduje kolejność zgłoszeń

Tradycją Teatru Granda UAM jest organizacja warsztatów letnich, na które zapraszamy osoby spoza naszego zespołu. W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 proponujemy pracownikom i studentom naszego uniwersytetu kurs online, obejmujący trzy spotkania.

WPROWADZENIE DO RUCHU SCENICZNEGO

Zestaw ćwiczeń uwzględniający odnalezienie  się w ruchu na teatralnej scenie, otwierający nie tylko ciało, ale również umysł. Ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające cały szkielet i mięśnie w oparciu o techniki taneczne i rozciągające.

Prowadzenie: Szeherezada Kondratowicz

Termin: 04.09.2020 r., godz: 14.00-15.00.

WARSZTATY MONTOWANIA OBRAZU I DŹWIĘKU

Warsztaty obejmują kilka podstawowych rzeczy na temat montowania obrazu i filmu w programach takich jak Audacity oraz Vegas pro 13. Podczas spotkania omówimy takie zagadnienia jak klejenie ścieżek dźwiękowych oraz modyfikowanie ich, montowanie dźwięku z filmem, dodawanie/usuwanie obrazu, dodawanie elementów do filmów np. napisów.

Prowadzenie: Mateusz Procyszyn

Termin: 05.09.2020 r., godz: 14:00-15:00.

WARSZTATY EMISJI GŁOSU I ŚWIADOMEGO ODDECHU

Celem warsztatów jest poprawa jakości głosu i oddechu. Kurs ma charakter praktycznego ćwiczenia nastawionego na poprawę higieny pracy z głosem, a także poprawnego oddychania, jak również artykulacji, fonacji i dykcji.

Prowadzenie: Magdalena Grenda

Termin: 22.09.2020 r., godz: 14.00-15.00.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres teatrgranda@amu.edu.pl, w tytule maila wpisując nazwę wybranego warsztatu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie,

Teatr GRANDA UAM

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*