Wolontariat po raz 21. Rusza niebawem

13 listopada 2017 roku rozpocznie się XXI edycja programu pt. ”Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim”.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie odbyciem praktyk i staży w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu stworzony został program adresowany do słuchaczy studium policealnych, studentów i absolwentów uczelni  oraz doktorantów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie zawodowe w pracy w administracji publicznej.

W dotychczasowych 20 edycjach programu, począwszy od 2007 roku, wzięło udział ponad 500 uczestników. W ramach kolejnej, XXI edycji, przygotowano 47 miejsc pracy dla wolontariuszy w kilkunastu różnych komórkach organizacyjnych Urzędu. Rekrutacja do najbliższej edycji programu będzie prowadzona do 22 października br.

Oferty pracy dla wolontariuszy oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej urzędu http://www.poznan.uw.gov.pl/wolontariat-w-wuw