Wielu zostaje z nami na dłużej

Firma doradcza Deloitte rozpoczęła coroczną rekrutację. Do 11 kwietnia br. czeka na zgłoszenia studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni. Firma jest również otwarta na osoby posiadające doświadczenie zawodowe, które chcą zmienić pracę na bardziej innowacyjną.

Oferty dotyczą biur Deloitte w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu. Obecnie w Deloitte w Polsce pracuje blisko 2600 osób. Spośród biur firmy w Europie Środkowej polskie jest największe. W tym roku Deloitte zamierza zatrudnić około 200 nowych praktykantów i pracowników, którzy chcą zdobyć doświadczenie konsultanta pracującego dla największych firm i branż w Polsce oraz na świecie.

– Dla wielu młodych ludzi, którzy dołączą do zespołu Deloitte, będzie to pierwsze doświadczenie zawodowe. Wielu z nich zostaje z nami na dłużej, a niektórym udaje się dojść do poziomu partnera, czyli udziałowca firmy – mówi Krzysztof Kwiecień, dyrektor ds. HR w Deloitte. – Stawiamy na innowacyjność we wszystkich jej przejawach. Charakteryzują nas nowoczesne metody pracy i innowacyjne myślenie, które pozwalają rozwijać się zarówno naszym pracownikom, jak i klientom – dodaje.

Aplikować mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, finansowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Niezależne od kierunku studiów, najważniejsze są jednak umiejętności analitycznego myślenia, pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze.

– Deloitte jest nieustannie otwarty również na doświadczonych ekspertów i profesjonalistów, którzy chcieliby pracować w nowoczesnym i inspirującym miejscu  – mówi Krzysztof Kwiecień. Zapraszamy osoby z wiedzą finansową, ekonomiczną oraz technologiczną, które chciałyby nabrać nowego doświadczenia w zawodzie konsultanta biznesowego.