UCZYSZ SIĘ ANGIELSKIEGO? MALTA JEST DLA CIEBIE!

Język angielski, w dzisiejszych czasach, jest niezbędny w każdym środowisku pracy. Wiemy, że biegła jego znajomość jest jedną z kompetencji, na których skupiają się pracodawcy. Dlatego wielu studentów odczuwa potrzebę podniesienia poziomu znajomości tego języka.

Wyjazdy na kursy angielskiego to jeden z najskuteczniejszych sposobów na jego podszkolenie. Jako destynacji nie trzeba wybierać odległych państw, takich jak USA czy Australia, lub drogich (np. Wielka Brytania). W rzeczywistości, mamy idealne miejsce w Europie. To Malta, gdzie można poprawić swój angielski bez wydawania fortuny, przy tym dobrze się bawiąc.

Dlaczego warto wybrać Maltę jako kraj do doskonalenia języka angielskiego? Oto niektóre z powodów:

1. Jest to idealne miejsce dla wszystkich, ponieważ posiada znaczące dziedzictwo kulturowe w połączeniu z naprawdę pięknymi plażami. Jeśli szukasz nocnego życia, znajdziesz je w centrum Paceville, a gdy szukasz bardziej lokalnych zajęć, nie możesz przegapić wizyty w pięknej stolicy, Valletcie.
  2. Słońce świeci przez większą część roku, dzięki czemu możesz spokojnie zaplanować swój urlop wiedząc, że nawet zimą pogoda będzie łagodna.
  3. Znajdziesz tu prawdziwie kosmopolityczne środowisko, ponieważ Malta jest miejscem wybieranym przez ludzi z całego świata. To gwarantuje, że będziesz w idealnym środowisku, aby ćwiczyć angielski.
  4. Malta jest państwem dwujęzycznym, gdyż jej językami urzędowymi są maltański i angielski.
  5. Malta jest bezpiecznym celem podróży,  została uznana za szósty najbezpieczniejszy kraj na świecie.

Dobry kurs angielskiego wymaga również odpowiedniej szkoły, a na Malcie jest szeroki wybór. Spośród nich możemy wskazać na Maltalingua School of English, znajdującą się w samym centrum St. Julian’s. Szkoła ta posiada akredytację Eaquals, organizuje kursy dla studentów przez cały rok, a w razie potrzeby może również zadbać o Twoje zakwaterowanie na Malcie.

Dla dorosłych oferuje kursy standardowe, intensywne, biznesowe oraz kursy przygotowujące do egzaminu IELTS. Maltalingua została wybrana przez studentów jako najlepsza szkoła językowa na Malcie w 2018 roku. Wszystkie potrzebne informacje można uzyskać kontaktując się bezpośrednio poprzez stronę internetową: Maltalingua English School

Fot. Archiwum MES