Raperzy połączyli siły. Ruszają w trasę

Już za trzy dni startuje Rap Stage Tour. Grupa raperów swoją trasę rozpoczyna w Poznaniu.

Bisz, Te-Tris, VNM, Zeus i BonSoul na jednej scenie. Legendy polskiego old–schoolowego rapu, które postanowiły połączyć siły i stworzyć coś razem. Owocem tej współpracy jest trasa koncertowa, a a na niej takie miasta jak: Wrocław, Łódź, Warszawa, Kraków i Gdańsk.

Znają się od lat i tworzyli wspólnie wiele projektów muzycznych, ale nigdy nie wystąpili w tak dużym składzie na jednej scenie. Koncert będzie połączeniem old-schoolowych tekstów z nowoczesnymi, trapowymi brzmieniami.

Usłyszeć będzie można zarówno solowe kawałki, jak i wspólną piosenkę wszystkich wykonawców promującą trasę pt. ,,Jak u siebie”. Wielkie otwarcie trasy już 20 stycznia w Poznaniu.

Grafika: https://rytmy.pl/wydarzenia/bilety-koncerty-rap-stage-tour-poznan-poznan-2023-01-20/