Notebooki i 10.000 zł

Przyjmowane są  zgłoszenia do nowego konkursu dla studentów Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego, organizowanego przez firmę Stena Recycling.

Projekt dotyczy gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) i jest skierowany do studentów i przedsiębiorców. W konkursie poza kategoriami dla firm przewidziano kategorię studencką: dla studentów, którzy zaproponują sposób wdrożenia zasad GOZ. Może być to np. pomysł na akcję społeczną czy też projekt aplikacji wspierającej biznes. Zależy nam na promowaniu różnych pomysłów studenckich i umożliwienia zgłaszania się zarówno studentom kierunków ścisłych jak i biznesowych czy społecznych, dlatego kategoria konkursowa jest dość szeroka. Konkurs jest świetną okazją dla studentów do wypromowania swoich pomysłów oraz stania się częścią innowacyjnej inicjatywy łączącej doświadczenia i pomysły biznesu i środowiska akademickiego w coraz bardziej popularnym temacie gospodarki obiegu zamkniętego. Wyróżniony student lub grupa studentów wygrają notebooki oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ.

Partnerami merytorycznymi konkursu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Koalicja na Rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego „Reconomy”Na zgłoszenia studentów czekamy  do 15 grudnia. Należy je przesyłać za pośrednictwem strony: www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award