Koncerty, karaoke, grill i… prelekcje

Już 5 września rozpocznie się  kolejna edycja słynnego campusu studenckiego w Łazach. To cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do tej nadmorskiej miejscowości blisko 1000 żaków z całej Polski!

Podczas tygodniowego spotkania będą oni mieli okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Są wśród nich: codzienne imprezy integracyjne, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej takich jak elektroniczny duet Bass Astral x Igo, czy raper Kękę. Będą też: namiot karaoke, basen, miejsce do grillowania.

Ale Łazy to nie tylko zabawa. Na uczestników campusu UAM czekają zatem warsztaty, spotkania i prelekcje poruszające tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na uczelni, a także rynku pracy,  stypendiów zagranicznych. Prelegentami będą nauczyciele akademiccy i znane osobistości.

Łazy położone są 3 km od Mielna, kurortu znanego z hucznych imprez i zabawowego klimatu. Ci, którzy chcą zapisać się na campus, mogą to zrobić na stronie: http://campusstudencki.pl/