Kolejni obcokrajowcy na wylocie z Lecha

Po nieudanej końcówce sezonu i braku mistrzostwa, Lech Poznań żegna się z kolejnymi zagranicznymi piłkarzami.

Za trenerem Bjelicą do Zagrzebia powędrował jeden z najlepszych obrońców ekstraklasy Emir Dilaver. Przesądzona jest również sprawa Mario Situma i Oleksiya Choblenki. W przypadku tych zawodników Kolejorz nie zdecydował się na opcję wykupu. Cały czas ważą się losy Elvira Koljica oraz Niklasa Barkrotha, ale wydaje się, że ich czas na Bułgarskiej również dobiega końca.

Trener Lecha Ivan Djurdjević w nowym sezonie chciałby oprzeć skład przede wszystkim na polskich zawodnikach. Ciekawie wygląda również sprawa transferów do Lecha. Wydawało się, że przyjazd Damiana Kądziora na Bułgarską jest pewny, jednak w ostatnim momencie przeszkodził w tym były szkoleniowiec poznańskiej drużyny, czyli Nenad Bjelica, który to przekonał pracodawców z Dinama Zagrzeb, aby przebili ofertę Lecha. Zatem cały czas czekamy na pierwszy transfer do klubu.

Grafika – www.lechpoznan.pl