Jest szansa, aby to zrobić!

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o wyjeździe za granicę, chciałeś podszkolić angielski lub poszerzyć kompetencje, jest szansa, aby to zrobić! W Australii.

9 kwietnia w  Collegium Novum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach inicjatywy „Study and Work in Australia”. Program skierowany jest do osób, które kończą studia i chciałyby zdobyć nowe kwalifikacje i międzynarodowe doświadczenie. Wydarzenie odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu „Gra o karierę. Biura Karier dla Ciebie”. Jest skierowane do wszystkich studentów wielkopolskich uczelni. Główne spotkanie  o godzinie 12, potrwa półtorej godziny. Poprowadzi je Wojciech Wawrzyński, który od kilku lat mieszka na Antypodach i pomógł już wielu młodym osobom w organizacji wyjazdu do Australii. Dla tych, którzy mogą dotrzeć na miejsce w tych godzinach będzie otwarty (11.30 – 14.30) punkt informacyjny.

Fot. Pixabay https://pixabay.com/pl/melbourne-city-skyline-australia-2986345/

1 Komentarz do Jest szansa, aby to zrobić!