Ich czworo z tytułem wicemistrza. Gratulujemy

W finale w Krakowie zmierzyli się z ekipą Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Honorowym gościem studenckiej rywalizacji na słowo był Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Do Poznania nasza drużyna w składzie: Wiktor Jonasz Jacaszek – student stosunków międzynarodowych (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu), Fryderyk Małecki – student zarządzania (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu), Jacek Sołtysiak – student dziennikarstwa i komunikacji społecznej (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu), Wiktoria Licha – studentka prawa (Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu), powróciła z tytułem  wicemistrza II Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

To nie jedyny nasz sukces. W. Licha uhonorowana została tytułem „Najlepszy mówca”.

Fot. www.wnpid.amu.edu.pl