Dwie godziny minęły bardzo szybko

Mając trochę wolnego czasu, postanowiłam spędzić go aktywnie. Spotkałam się ze znajomymi, którzy nie mieszkają w Poznaniu. Chcieli jechać nad jezioro. Niestety, pogoda nie dopisała, wybraliśmy się do Term Maltańskich. I ja byłam tam po raz pierwszy.

Budynek jest ogromny, kilkupiętrowy. W kolejce do kasy wiele ludzi, ale czas oczekiwania na wejście nie był zbyt długi. Na co się zdecydować? Są tutaj: baseny sportowe, aquapark i termy.  Każda z tych stref ma przypisane kolory, które się wybiera.  Byliśmy w strefie zielonej (baseny sportowe i aquapark). Korzystaliśmy jednak tylko z tego drugiego. Jest tutaj mnóstwo różnych atrakcji. Zjeżdżalnie wewnętrzne oraz zewnętrzne, basen z falami, brodzik dla dzieci, basen relaksacyjny i nie tylko. Bawiliśmy się świetnie na zjeżdżalniach oraz w strefie relaksacyjnej. Naszą ulubioną była zjeżdżalnia rodzinna – szeroka i całkowicie bezpieczna, mogą z niej korzystać dzieci od 1 roku życia! Dwie godziny minęły bardzo szybko.

Termy są otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-23.

Fot. Joanna Bogucka