Dwa dni do końca sesji

Sesja zimowa kończy się pojutrze, po niej  sesja poprawkowa, która potrwa do 21 lutego. Jeśli masz coś jeszcze do nadrobienia, zostało tobie 10 dni.

Ci, którym się powiodło zdać wszystkich egzaminów będą mieli tydzień wolnego, bo zajęcia rozpoczynają się 22 lutego. Przerwa zimowa wiąże się też z pewnymi zmianami, jeśli chodzi o biblioteki uniwersyteckie np. na Wydziale Historycznym będzie ona zamknięta w soboty,  a czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 9-15.45,  w piątki od 10 do 14.45. Biblioteka Uniwersytecka bez zmian (od 9-20).  Biblioteka na WNPiD również nie zmieni godzin otwarcia (od 9 do 17 w poniedziałki i od 9 do 15 od wtorku do piątku).

Co prawda sesja zimowa wciąż trwa, ale warto mieć już  na uwadze, że od 19  do 23 kwietnia czekają nas wakacje wiosenne. Kolejna sesja zacznie się  17 czerwca.

Fot. Andrzej Piechocki