Zastąpi go… trio szkoleniowców

Po trzech porażkach zespołu na własnym boisku, cierpliwość władz Lecha Poznań do Nenada Bjelicy wyczerpała się. Tymczasowo zastąpi go trio: Rafał Ulatowski, Jarosław Araszkiewicz oraz Tomasz Rząsa.

Trener odchodzi z klubu, w którym pracował od 30 sierpnia 2016. Z  78 meczów, w których poprowadził drużynę, 41 wygrał, 21 zremisował, a 16-krotnie schodził pokonany. Pod koniec marca Bjelica udzielił wywiadu dziennikarzowi „Przeglądu Sportowego”, w którym podkreślił, że kontrakt zostanie automatycznie przedłużony, jeśli klub zakończy rozgrywki na podium. Po obu stronach uwzględniana była  jednak możliwość rozwiązania umowy.

Bjelicę zastąpią pracownicy Akademii Lecha. Po sezonie, zarząd klubu przedstawi nowy sztab szkoleniowy. Takiej informacji spodziewać się można po 20 maja.

Fot. zrzut ekranu https://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,bjelica-odchodzi-z-lecha,30634.html