Aplikacje do 11 czerwca 2023

Ruszył nabór do Nagrody Santander „SPOŁECZNIK ROKU” dla studentów i doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do zdobycia czeka 50 nagród, każda w wysokości 1500 zł.

Nagroda Społecznika przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w działalności społecznej oraz aktywną działalność na rzecz środowiska akademickiego w okresie od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r.

Aplikacje przyjmowane będą za pośrednictwem platformy Santander Scholarships w terminie: od 28 kwietnia do 11 czerwca 2023 r.

Oceny aplikacji dokonują Komisje oceniające utworzone osobno dla każdej ze szkół dziedzinowych, według kryteriów określonych w regulaminie. Każde przedstawione osiągnięcie musi zostać potwierdzone zaświadczeniem właściwego podmiotu. Oznacza to, że osiągnięcie powinno być udokumentowane jako zrealizowane i poświadczone przez upoważnioną osobę. Dokument potwierdzający powinien zawierać m. in. informacje o pełnionej funkcji, wykonywanych czynnościach.

Szczegóły dotyczące zasad przyznawania nagrody zawiera Regulamin Nagrody Santander „SPOŁECZNIK ROKU” dla studentów i doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.