6 nagród – 36.000 złotych

Rusza XV edycja konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską” i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską”.
Celem konkursu, organizowanego przez miasto Poznań,  na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach i w poznańskich placówkach naukowych jest zaangażowanie młodych talentów na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć. Na autorki i autorów trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, a na autorki i autorów trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace powstałe we wszystkich uczelniach i placówkach naukowych Poznania z dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji miasta. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 listopada 2018. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu znajdują się pod tym linkiem.
Pytania dotyczące zgłoszeń i przebiegu konkursu można kierować pod adres mailowy: akademickipoznan@um.poznan.pl