🐶 Nie bądźmy obojętni, pomóżmy!

Niektórzy już nie mogą doczekać się lepienia bałwana i bitew na śnieżki. Warto jednak pamiętać, że dla naszych futrzastych przyjaciół ze schroniska jest to najtrudniejszy okres w roku.

Każdy z nich chciałby przytulić się do swojego pana, być pogłaskanym, przytulonym i kochanym. Nie każdy jednak tej zimy tego zazna. Nadchodzący mróz zamrozi wiele, ale nie pozwólmy, by zamroził także nasze serca. Nie bądźmy obojętni, pomóżmy! W jaki sposób? Podaruj zwierzakom prezent! Kup puszkę karmy, wyciągnij z piwnicy stary koc, odszukaj niepotrzebną zabawkę, podaruj obrożę, bądź smycz.  Przynieś to do nas, a my przekażemy to schronisku dla zwierząt.

🐶 Gdzie i kiedy❓ Punkty zbiórki prezentów:
cotygodniowe spotkania w Wyższej Szkole Bankowej (Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich) w czwartki w budynku BR, sala 108 w godzinach 19-21

mieszkania naszych Aeżaków (zadzwoń przed wizytą, aby upewnić się, że jesteśmy na miejscu)
Marcin: ul. Robocza w dni robocze między 10-16, nr tel. 510 272 822

Daria Wronka, Paweł Karpiński: os. Czecha  w dni robocze 18-21, weekendy 10-16, nr tel: 507 093 740, 785 366 606

– Portiernia akademika Danuśka przy Uniwersytecie Przyrodniczym, czynne całą dobę, naszej Aeżaczka,   Wioletta Miernicka tel. 793 871 173.

Zbiórkę prowadzimy do 17. 12. 2019. ZAPRASZAMY! 😉